Hot Wheels Race Of

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 289.5 MB
  • Version 1.1.9359
  • Dil Türkçe
  • Firma Hutch
Hot Wheels Race Of, mobil cihazınızda hız kesmeden oynayabileceğiniz yarış oyunlarından bir tanesidir.

Yarış oyunları kategorisinde yer alan Hot Wheels: Race Off mobil oyununda seçmiş olduğunuz aracın direksiyonuna geçmeye hazırlanın. Hız dolu bir mobil oyun sizleri bekliyor. IOS akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Hot Wheels: Race Off mobil oyunu ile sıkılmadan cep telefonunuzda vakit geçirebilirsiniz. 

Zorlu platformları geçmek için aracınızın bakımını her gün düzenli bir şekilde yapmaya özen gösterin. Başarılardan elde etmiş olduğunuz puanlar ile aracınıza yeni özellikler ekleyin, zorlu engelleri aşarak hedefe ulaşanın keyfini yaşayın. iPhone mobil cihazınızda her an oynayabileceğiniz renkli bir oyun arıyorsanız Hot Wheels: Race Off oyununa dahil olabilirsiniz. 

Birbirinden farklı yarış pistlerinde, güçlü rakiplerinize karşı başarılı bir oyun performansı sergilemek adına oyuna odaklanın ve oyun kontrollerini dikkatlice yapın. Oyuna tek siz değil, dünyadan oyuncular dahil olmaktadır. Onlara karşı ayakta duracak ve aracınızın başına geçerek zorlu yarış platformarından başarı ile geçmeye çalışacaksınız. Hot Wheels: Race Off mobil oyunu hız dolu bir yarış oyunudur. 

Daha Fazla Göster
Hot Wheels Race Of indir